ÖVRIGT / Diverse / Rottinggrupp 14513148
nr 1451 3148
Rottinggrupp
3 delar. Diameter: 57cm, höjd: 58cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:06:04
400 kr
500 kr